Masthead header

Kraków, Poland

Majówka w Krakowie. Deszcz, wilgotno, pracowicie. Ja, Gosia Michalak i Julita Pająk. 3 fotografki z milionem pomysłów postanowiło spotkać się w Krakowie, spędzić ze sobą cudowny weekend, dzielić się ze sobą doświadczeniem, radami, wspomnieniami i pomysłami. 3 razy fotografia, 3 razy plotki, ploteczki, 3 razy więcej słów, 3 razy wariactwo! :D Ale od początku…

Gosia przyjechała do mnie (do Gorzowa) z Gdańska i razem pojechałyśmy do Julity do Krakowa. Naszą trójkę nazywam “trójkąt bermudzki”. Poznałyśmy się przez internet i po jakimś czasie naszej internetowej znajomości postanowiłyśmy się spotkać. Ale spotkanie to oczywiście nie miało na celu próżnowania, ale wspólnego działania pod niesamowitym tytułem “Sesja zdjęciowa” :D Od słowa do słowa, powstał pomysł, pomysł zaczełyśmy wcielać w życie organizując rzeczy potrzebne do sesji, szukając modelek. Fryzjerka i makijażystka… dziewczyny były już w kontakcie z Julitą, jako że wspólnie pracowały przy nie jednej już sesji.

I nastał dzień sesji, za oknem szaro, pada deszcz, a my dumnie pakujemy pompony przygotowane na sesję do bagażnika auta. Cel – Kazimierz. Po krótkich poszukiwaniach miejsca, Luminaa przyszła z pomocą i udostępniła nam swój letni ogródek do zdjęć :) a co się wtedy działo? To już zobaczycie na zdjęciach…

Na koniec ucieczka na obrzeża Krakowa, puszczanie rac i końcowe zdjęcia, gdzie wszystkie byłyśmy już przemoknięte, zmęczone ale maksymalnie szczęśliwe.

Na koniec chciałabym podziękować dziewczynom, Gosi i Julicie za ten wspólny cudowny weekend, Dorocie i Natalii za dzielne pozowanie i znoszenie naszych pomysłów oraz Agnieszce i Sylwii za przepiękne włosy dziewczyn oraz za bajeczny makijaż i czuwanie w każdej minucie nad wyglądem dziewczyn :) Wszystkie byłyście cudowne!!

A teraz zapraszam na zdjęcia, jest też i backstage i polaroidy!! :)

Modelki: Dorota Mularczyk i Natalia Szura

MUA: Sylwia Kozera www.ambasadamakijazu.com

Włosy: Agnieszka Pyrek www.crea-tif.pl

Zdjęcia: Kamila Piech www.kamilapiech.com

Gosia Michalak www.gosiamichalak.com

Julita Pająk www.julitapajak.blogspot.com

Miejsce: Luminaa https://www.facebook.com/luminaa.luminaa

Twój email nigdy nie jest publikowany lub przekazywany. Wymagane pola są zaznaczone *

*

*

SHARE
TWEET