Masthead header

WYNIKI PLEBISCYTU TRENDSETTERS 2011 | RESULTS FROM PLEBISCITE

Moi drodzy :)

Dziś ukazały się wyniki plebiscytu TRENDSETTERS 2011 na portalu bridelle.pl, w którym byłam nominowana w kategorii Fotografia – Plener.

Chciałam Wam serdecznie podziękować za całe wsparcie jakie mi okazaliście i za Wasz czas, który poświęciliście by na mnie zagłosować.

Niestety, ale nie udało się tym razem zostać Trendsetterem 2011 roku. Ale było bardzo blisko! :) Do pierwszego miejsca zabrakło mi tylko 4% głosów :) I właśnie te 4% procent będzie mnie motywowało przez najbliższy rok, aby robić jeszcze piękniejsze zdjęcia, pełne pomysłów i radości, które będą inspirowały Was do kreatywności i działania :)

Ale ale… żeby nie było. Udało się mojej parze  – Sylwii i Sebastianowi – stać się zwycięzcą w Kategorii Wybór Bridelle – Najpiękniejszy Ślub Polski, który miałam możliwość fotografować. Ślub ten można obejrzeć tu: SYLWIA I SEBASTIAN. Tak więc wielkie gratulacje dla Sylwii i Sebastiana! :D Ich ślub w pełnej odsłonie będzie można wkrótce obejrzeć tu na blogu. Tak więc zaglądajcie tu po nowości!

Jeszcze raz dziękuję wszystkim! :) W przyszłym roku dla Was zdobędę te 4% więcej! :)

My Dear ones!

Today Bridelle.pl published results from TRENDSETTERS 2011 plebiscite, where I was nominated in Photography – On location shoot category.

I wanted truly thank you for all your support you gave ma and for your time spend on voting.

Unfortunately I didn’t manage to become Trendsetter of 2011. But I was really close! :) I missed first place by 4% of votes :) And those 4% will be motivating me throughout this year, so I can make more beautiful images, full of new ideas, full of happiness, where they can inspire You to creative actions :)

But wait… there is something else! One of my couples – Sylwia & Sebastian – they managed to win in The Most Beautiful Polish Wedding category as a choice of Bridelle, which I had an opportunity to photographed. You can look at it here: SYLWIA & SEBASTIAN. So big congratulations to them! :) Their wedding in it’s full will be available really soon here on my blog. So say tuned!

Once again! Thank you everyone! :) Next year I will get those 4% more just for You! :)

 

Twój email nigdy nie jest publikowany lub przekazywany. Wymagane pola są zaznaczone *

*

*

SHARE
TWEET